KKS Lech Poznań

Tapety Lecha Poznań na Lech24.com

dodał: dnia sty.24, 2011 15:27, kategoria Bez kategorii

Tapety Lecha (fot. M.Dziadosz)

Pragniemy zakomunikować, iż uruchomiliśmy zakładkę na której nasi czytelnicy będą mogli pobrać tapety Lecha Poznań na pulpit swojego komputera. Zdjęcia są wysokiej jakości oraz w dwóch rozmiarach tak aby użytkownicy monitora panoramicznego jak i standardowego mogli z nich skorzystać. Tapety KKS Lech są w rozdzielczości 1920x1080px,  co umożliwi wstawienie ich na laptopy i monitory panoramiczne oraz 1440×1080, które będą pasowały na standardowe ekrany.

Zdjęcia wykonał nasz redakcyjny fotograf Marcin Dziadosz. Tapety są autorstwem redakcji Lech24.com. Mamy nadzieję, że Wam się spodobają. Aby pobrać należy podać hasło: lech24.com, a same tapety znajdują się w dziale http://www.lech24.com/kibice/tapety-lecha-poznan/


1

2 Napisano komentarzy

UWAGA: Obraźliwe komentarze, wulgaryzmy oraz nie wnoszące nic do dyskusji wpisy będą usuwane! Prosimy o nie używanie drukowanych liter bez powodu. Nie ograniczamy wolności. Jedynie staramy się utrzymać poziom dyskusji.

Szukasz czegoś?

Użyj poniższego formualrza:

Nadal nie możesz znaleźć tego co szukasz? Pozostaw komentarz w poście lub skontaktuj się z nami. Zajmiemy się tym!

Wszelkie nazwy, znaki towarowe i firmowe zawarte na stronie są własnością ich właścicieli i zostały użyte na portalu Lech24.com wyłącznie w celach informacyjnych. Lech24.com nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych komentarzy.

Reklama - Polityka prywatności - Wszystkie prawa zastrzeżone 2010. Projekt i wykonanie Webpack.pl